Tematik Konferans (18/09/2015)

Projenin son tematik konferansı 18 Eylül günü gerçekleşti.  Öngörülen Birleşik Kıbrısta İş yerinde İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği konulu konferans Lefkoşada Merit hotelde gerçekleştrildi.Konferans POED den Apostolos Apostolidesin...

Tematik Konferans (12/06/2015)

12 Haziran günü birı, bu proje kapsamında bir Tematik konferans daha gerçekleşti.Konferans öngörülen birleşik Kıbrıs'ta cinsiyet eşitliği ve ayrımcılıkla mücadele ile ilgili idi. Bu  konferans MeritHotel,Lefkoşa'dagerçekleştirildi...

Tematik Konferans (28/05/2015)

28 Mayıs'ta bir kez daha  bu proje kapsamında bir tematik Konferans daha gerçekleştirildi.Konferans öngörülen birleşik Kıbrıs'ta istihdam politikaları ve istihdamın koruması ile ilgili idi.Bu konferans Lefkoşa'da ETKA / PEO binasında gerçekleştirildi...

Tematik Konferans (10/07/2015)

"Öngörülen Birleşik Kıbrıs'ta  ücret belirleme mekanizmaları ve ücretlerin korunması"

 

10 Temmuz  günü bu proje kapsamında bir Tematik Konferans daha  gerçekleşti. Konferans öngörülen birleşik Kıbrıs'ta ücret belirleme mekanizmaları ve ücretlerin korunması ile ilgili idi. Bu Lefkoşa'da ETKA / PEO binasında gerçekleştirildi. Konferans karşılama konuşmasını yapan KTÖS Genel Sekreteri Şerer Elcil  tarafından açıldı. Konferans iki bölümden oluştu.Birinci bölüm birleşik Kıbrısta ücret belirleme mekanizmaları  ikinci bölüm se ücretlerin  korunması idi.İki oturuma da ETYK den Prodromos Charalambous ve KOOP_SEN den Şerife Koruçam başkanlık yaptı.Birinci oturumun ilk anahtar konuşmacısı İLO nun işçi aktiviteleri bürosundan Frank Hoffer oldu. Anahtar  konuşmacı "Öngörülen birleşik Kıbrıs'ta Ücretler in ayarlanması mekanizmaları" konulu bir konuşma yaptı.Sunum Eski sendikacı Niyazi Düzgün ve SEK ten Christos Karydis in tartışması izledi. Konferans katılımcıların  tartışmalar ve kendi tutanaklarından sağlanan , ortak bir anlayış ve beklentileri sunan bir bildirinin benimsenmesiyle sonuçlandı.İkinci oturumda anahtar konuşmacı yine Frank Hofferdi ve sunumu birleşik Kıbrısta ücretlerin korunması idi.Sunum Niyazi Düzgün ve INEK-PEO dan Pavlos Kalosinatosun tartışması izledi.Sunum Tartışmalar ve ortak deklerasyonun kabulü ile tamamlandı.

 

 

Frank Hoffer in Birleşik Kıbrısta ücretlerin belirlenmesi mekanizmaları konulu sunumunu izlemek veya okumak için bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

 Niyazi Düzgünün   Birleşik Kıbrısta ücretlerin belirlenmesi mekanizmaları konulu sunumunu izlemek için bağlantıyı takip ediniz: video.

Christos Karydis in Birleşik Kıbrısta ücretlerin belirlenmesi mekanizmaları konulu sunumunu izlemek için bağlantıyı takip edinizvideo.

Frank Hoffer in Birleşik Kıbrısta ücretlerin korunması konulu sunumunu izlemek veya  okumak   için bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

Niyazi Düzgünün Birleşik Kıbrısta ücretlerin korunması konulu sunumunu izlemek  için bağlantıyı takip ediniz: video.

 Pavlos Kalosinaton sun  Birleşik Kıbrısta ücretlerin korunması konulu sunumunu izlemek veya  okumak   için bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

Ortak deklerasyon için burayı tıklayınız.

 

Share this post
FaceBook  Twitter  
  

 

 

Copyright (c) Fucomasa. All rights reserved.