Tematik Konferans (18/09/2015)

Projenin son tematik konferansı 18 Eylül günü gerçekleşti.  Öngörülen Birleşik Kıbrısta İş yerinde İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği konulu konferans Lefkoşada Merit hotelde gerçekleştrildi.Konferans POED den Apostolos Apostolidesin...

Tematik Konferans (12/06/2015)

12 Haziran günü birı, bu proje kapsamında bir Tematik konferans daha gerçekleşti.Konferans öngörülen birleşik Kıbrıs'ta cinsiyet eşitliği ve ayrımcılıkla mücadele ile ilgili idi. Bu  konferans MeritHotel,Lefkoşa'dagerçekleştirildi...

Tematik Konferans (28/05/2015)

28 Mayıs'ta bir kez daha  bu proje kapsamında bir tematik Konferans daha gerçekleştirildi.Konferans öngörülen birleşik Kıbrıs'ta istihdam politikaları ve istihdamın koruması ile ilgili idi.Bu konferans Lefkoşa'da ETKA / PEO binasında gerçekleştirildi...

Tematik Konferans (18/09/2015)

Öngörülen Birleşik Kıbrıs'ta işyerinde işçi sağlığı ve güvenliği"

 

Projenin son tematik konferansı 18 Eylül günü gerçekleşti.  Öngörülen Birleşik Kıbrısta İş yerinde İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği konulu konferans Lefkoşada Merit hotelde gerçekleştrildi. Konferans POED den Apostolos Apostolidesin hosgeldin konuşması ile açıldı. Konferans iki bölümden oluştu.Birinci bölüm Avrupa birliğinin ilgili mevzuatı ile ilgili ikinci bölümse mevzuatın uygulanması ile ilgili idi. İki oturuma da POED den  Christoforos Theofanous ve BES ten Ulus Arpalıklı başkanlık yaptı. Birinci oturumun anahtar konuşmacısı Avrupa işçi sağlığı ve güvenliği uzmanı Tim Tregenza  Avrupa birliğinin ilgili mevzuatı nı sundu. Sunumu  İş yerinde İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği uzmanı ı Halil Erdim ve Kıbrıs işçi sağlığı ve güvenliği derneğinden Stavros Lambrou d nun tartışması izledi: Oturum tartışmalarla son buldu. İkinci oturum işçi sağlığı ve güvenliği uzmanı Leandros Nicolaides,in mevzuatın uygulanması ve  izleme mekananizmaları konulu sunumu ile başladı.Sunumu ETYK den Andreas Panayiotou ve İş yerinde İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği uzmanı ı Halil Erdimin tartışması izledi. Konferans  tartışmalar ve kendi tutanaklarından sağlanan , ortak bir anlayış ve beklentileri sunan bir bildirinin benimsenmesiyle sonuçlandı.

Tim Tregenza nın Avrupa birliğinin ilgili mevzuatı konulu sunumunu izlemek veya okumak için bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

Halil Erdimin  Avrupa birliğinin ilgili mevzuatı konulu sunumunu izlemek veya okumak için bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

Stavros Lambrou Avrupa birliğinin ilgili mevzuatı konulu sunumunu izlemek veya okumak için bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

Leandros Nicolaides Avrupa birliğinin ilgili mevzuatı konulu sunumunu izlemek veya okumak için bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

Andreas Panayiotou mevzuatın uygulanması ve  izleme mekananizmaları konulu sunumunu izlemek veya okumak için bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

Halil Erdimin  mevzuatın uygulanması ve  izleme mekananizmaları konulu sunumunu izlemek  bağlantıyı takip ediniz:  video.

Ortak deklerasyon için burayı tıklayınız.

 

   

 

Share this post
FaceBook  Twitter  
  

 

 

Copyright (c) Fucomasa. All rights reserved.