Tematik Konferans (18/09/2015)

Projenin son tematik konferansı 18 Eylül günü gerçekleşti.  Öngörülen Birleşik Kıbrısta İş yerinde İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği konulu konferans Lefkoşada Merit hotelde gerçekleştrildi.Konferans POED den Apostolos Apostolidesin...

Tematik Konferans (12/06/2015)

12 Haziran günü birı, bu proje kapsamında bir Tematik konferans daha gerçekleşti.Konferans öngörülen birleşik Kıbrıs'ta cinsiyet eşitliği ve ayrımcılıkla mücadele ile ilgili idi. Bu  konferans MeritHotel,Lefkoşa'dagerçekleştirildi...

Tematik Konferans (28/05/2015)

28 Mayıs'ta bir kez daha  bu proje kapsamında bir tematik Konferans daha gerçekleştirildi.Konferans öngörülen birleşik Kıbrıs'ta istihdam politikaları ve istihdamın koruması ile ilgili idi.Bu konferans Lefkoşa'da ETKA / PEO binasında gerçekleştirildi...

Tematik Konferans (28/05/2015)

Öngörülen birleşik Kıbrıs'ta İstihdam Politikaları ve İstihdamın Korunması

28 Mayıs'ta bir kez daha  bu proje kapsamında bir tematik Konferans daha gerçekleştirildi. Konferans öngörülen birleşik Kıbrıs'ta istihdam politikaları ve istihdamın koruması ile ilgili idi. Bu konferans Lefkoşa'da ETKA / PEO binasında gerçekleştirildi. Konferans karşılama konuşmasını yapan DEOK Genel sekreteri Diomidis Diomidous, tarafından açıldı. Konferans iki bölümden oluştu.Birinci bölüm istihdam politikaları ikinci bölümse istihdamın  koruması  idi. İki oturumun başkanlığını da PASYDY den Nana Achilleos ve KTAMS tan Ahmet Varoğlı yaptı. Anahtar konuşmacı  Atina Üniversitesinden Ekonomist Dr.ApostoplosmDedouspoulos oldu. Dr. Dedousopoulos öngörülen birleşik Kıbrıs'ta istihdam politikalarına ilişkin bir konuşma sundu. konuşmacıyı TÜRK-SEN den Erkan Birer ve PEO dan Nikos Grigoriou nun tartışması izledi. Oturum katılımcılar tarafından yapılan katkılarla ile tamamlandı. İkinci oturum öngörülen kıbrısta istihdamın korunması idi. Anahtar konuşmacı  İşgücü Piyasası ve çalışma ilişkileri uzmanı Nelson Neocleus iş hukuku ve istihdamın korunması hakkında konuştu. Anahtar konuşmacıyı DEV-İŞ ten Koral Aşam ve SEK ten Andreas Matsın  tartışması izledi. Oturum tartışmalarla tamamlandı. Konferans  Öngörülen birleşik Kıbrıs'ta İstihdam Politikaları ve İstihdamın Korunması ile ilgili kendi tutanaklarından sağlanan , ortak bir anlayış ve beklentileri sunan bir bildirinin benimsenmesiyle sonuçlandı.

 

 

Öngörülen birleşik Kıbrıs'ta Dr Dedousopoulos tarafından sunulan İsdihdam politikaları ile ilgili sunumunu izlemek veya okumak içini bağlantıyı takip ediniz: pdf veya video.

Öngörülen Birleşik Kıbrıs'ta Erka Birer tarafından sunulan İsdihdam politikaları ile ilgili sunumunu izlemek veya okumak için bağlantıyı takip ediniz: video.

Öngörülen Birleşik Kıbrıs'ta Nikos Grigoriou  tarafından sunulan İsdihdam politikaları ile ilgili sunumunu izlemek veya okumak için bağlantıyı takip ediniz: video.

Nelson Neokleus tarafından sunulan İsdihdam politikaları ile ilgili sunumunu izlemek veya okumak içini bağlantıyı takip ediniz : pdf veya video.

 Öngörülen Birleşik Kıbrıs'ta Koral Aşam tarafından sunulan İsdihdam politikaları ile ilgili sunumunu izlemek için bağlantıyı takip ediniz: video.

Öngörülen Birleşik Kıbrıs'ta Andreas Matsastarafından sunulan İsdihdam politikaları ile ilgili sunumunu izlemekiçin bağlantıyı  takip ediniz: video.

 Konferansı bildirisini okumak için buraya tıklayınız.

Share this post
FaceBook  Twitter  
  

 

 

Copyright (c) Fucomasa. All rights reserved.